Home

אוהל פריסקופ רעם meci tenis simona halep מעצר להרוג שלח

Simona Halep a ratat calificarea în finala Indian Wells 2022, într-un meci  în care, de nervi, și-a rupt racheta de tenis | Digi24
Simona Halep a ratat calificarea în finala Indian Wells 2022, într-un meci în care, de nervi, și-a rupt racheta de tenis | Digi24

Victorie muncită: Simona Halep s-a calificat în turul al treilea de la  Australian Open după un meci de infarct | Digi24
Victorie muncită: Simona Halep s-a calificat în turul al treilea de la Australian Open după un meci de infarct | Digi24

A fost anunţat primul meci al Simonei Halep în 2021

La ce oră joacă Simona Halep meciul cu Qinwen Zheng la Roland Garros!

Simona Halep - stiri program meciuri, clasament WTA, scor, premiu, avere,  familie, antrenor - Pagina 1 - Fanatik.ro
Simona Halep - stiri program meciuri, clasament WTA, scor, premiu, avere, familie, antrenor - Pagina 1 - Fanatik.ro

Trei concluzii după primul meci oficial jucat de Simona Halep în 2021:  "Pot!" - Eurosport
Trei concluzii după primul meci oficial jucat de Simona Halep în 2021: "Pot!" - Eurosport

SIMONA Halep LA DUBAI // Simona Halep, prima reacție după victoria cu Ons  Jabeur: „Parcă am fost la un meci de fotbal” » Ce spune despre accidentare
SIMONA Halep LA DUBAI // Simona Halep, prima reacție după victoria cu Ons Jabeur: „Parcă am fost la un meci de fotbal” » Ce spune despre accidentare

Tenis: Simona Halep crede că meciul cu Ons Jabeur de la Madrid va fi  diferit de cel de la Dubai | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep crede că meciul cu Ons Jabeur de la Madrid va fi diferit de cel de la Dubai | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep, în optimi la WTA Washington - Victorie muncită, după un meci  cu foarte multe erori - HotNews.ro
Simona Halep, în optimi la WTA Washington - Victorie muncită, după un meci cu foarte multe erori - HotNews.ro

Simona Halep s-a retras în meciul din optimi cu Anna Kalinskaya, la  Washington! Probleme pentru Simo - Eurosport
Simona Halep s-a retras în meciul din optimi cu Anna Kalinskaya, la Washington! Probleme pentru Simo - Eurosport

Simona Halep, la conferința de presă de după succesul cu Teichmann: "Nu pot  vorbi despre meci pentru că sunt pierdută" - Eurosport
Simona Halep, la conferința de presă de după succesul cu Teichmann: "Nu pot vorbi despre meci pentru că sunt pierdută" - Eurosport

Tenis: Simona Halep consideră că a făcut un ''meci bun'' contra Soranei  Cîrstea la Indian Wells | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep consideră că a făcut un ''meci bun'' contra Soranei Cîrstea la Indian Wells | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep se califică în semifinale la Toronto după un meci de mare  luptă - spotmedia.ro
Simona Halep se califică în semifinale la Toronto după un meci de mare luptă - spotmedia.ro

simona halep azi - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi,  GSP.RO
simona halep azi - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi, GSP.RO

La ce oră joacă Simona Halep meciul cu Cori Gauff în optimi la Madrid

TENIS - Simona Halep a abandonat meciul din turul doi al turneului de la 's-Hertoghenbosch  — eMaramures
TENIS - Simona Halep a abandonat meciul din turul doi al turneului de la 's-Hertoghenbosch — eMaramures

Simona Halep: "Nu pot să mă gândesc foarte bine la meci, pentru că sunt  pierdută"
Simona Halep: "Nu pot să mă gândesc foarte bine la meci, pentru că sunt pierdută"

Când se joacă meciul Simona Halep - Camila Giorgi, în primul tur de la US  Open. VIDEO de la antrenament | Sport.ro
Când se joacă meciul Simona Halep - Camila Giorgi, în primul tur de la US Open. VIDEO de la antrenament | Sport.ro

Simona Halep a câștigat primul meci de după pandemie | Spynews.ro

Video | Simona Halep, primul meci, prima lovitură de generic, la Melbourne  Summer Set. Cum a încântat asistența
Video | Simona Halep, primul meci, prima lovitură de generic, la Melbourne Summer Set. Cum a încântat asistența

Simona Halep așteaptă meciul de gală cu Iga Swiatek, din semifinalele de la  Indian Wells. ”Joacă cel mai bun tenis al vieții ei” - Antena Sport
Simona Halep așteaptă meciul de gală cu Iga Swiatek, din semifinalele de la Indian Wells. ”Joacă cel mai bun tenis al vieții ei” - Antena Sport

News Alert | Simona Halep s-a retras din semifinalele turneului de la Bad  Homburg cu 3 zile înainte de Wimbledon
News Alert | Simona Halep s-a retras din semifinalele turneului de la Bad Homburg cu 3 zile înainte de Wimbledon

Ce posturi TV vor transmite meciurile Simonei Halep în 2021 | Ziarul de  Sport
Ce posturi TV vor transmite meciurile Simonei Halep în 2021 | Ziarul de Sport

Simona Halep s-a calificat în faza sferturilor de finală la Wimbledon.  Victoria în faţa ibericei Paula
Simona Halep s-a calificat în faza sferturilor de finală la Wimbledon. Victoria în faţa ibericei Paula

Simona Halep, a treia victorie din 2022! S-a calificat cu emoții în  semifinale la Melbourne Summer Set 1 - Eurosport
Simona Halep, a treia victorie din 2022! S-a calificat cu emoții în semifinale la Melbourne Summer Set 1 - Eurosport

De la ce ora va juca azi Simona Halep primul meci la turneul de la Stuttgart

Tenis: Simona Halep a debutat cu o victorie la turneul Australian Open |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep a debutat cu o victorie la turneul Australian Open | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep câștigă primul meci-monstru al sezonului! De la ce oră va juca  pentru prima finală WTA în 2022 | Sport.ro
Simona Halep câștigă primul meci-monstru al sezonului! De la ce oră va juca pentru prima finală WTA în 2022 | Sport.ro