Home

גב, גב, גב חלק סיוט מטוסים böjd golvlampa auktion קציץ חיבור צמר

GOLVLAMPA, björk, Markslöjd, 1900-tal. Belysning & Lampor - Golvlampor -  Auctionet

Björnssons Auktionskammare
Björnssons Auktionskammare

Retro lampskärm Viola till vintage och retrolampor med flera armar

GOLVLAMPA, mässing, 1940/50-tal. - Bukowskis

Smarta golvlampor | Lamp24.se
Smarta golvlampor | Lamp24.se

GOLVLAMPA, Markslöjd, sent 1900-tal. Belysning & Lampor - Golvlampor -  Auctionet

Golvlampa, 1940-tals stil. Höjd: 160 cm. Metropol - Auktioner i Stockholm  och på nätauktion med konst och inredning - 5353

GOLVLAMPA, 1930-40-tal. - Bukowskis

GOLVLAMPA, Art deco, 1900-talets första hälft. Belysning & Lampor -  Golvlampor - Auctionet

Slutpris för GOLVLAMPA, trä, Markslöjd.

Golvlampa - Stockholms Auktionsverk

Svanhalslampa tidigt 1900-tal | Vintagebyrån | Second hand Varberg

GOLVLAMPA. Trä, Solbacken AB, 2000-tal. Belysning & Lampor - Golvlampor -  Auctionet

GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft. - Bukowskis

Golvlampa, Josef Frank (1885-1967), Österrike. Firma Svenskt Tenn, "Den  lilla kamelen", modellnr 2568. Mässing, höj- och sänkbar. Höjd: ca 150-168  cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och  inredning -

GOLVLAMPA, Markslöjd, 1900-talets andra hälft. Belysning & Lampor -  Golvlampor - Auctionet

GOLVLAMPA, Markslöjd, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis

Golvlampa, Markslöjd, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis

Golvlampa, Art Deco 1940-tal. - Bukowskis

Rupert Nikoll Floor Lamp with Tilting Shades, circa 1960s For Sale at  1stDibs

GOLVLAMPA, mässing modell G 145, Bergboms, 1900-taleta andra hälft. -  Bukowskis

GOLVLAMPA, Art Deco, 1920/30-tal. Belysning & Lampor - Golvlampor -  Auctionet

GOLVLAMPA, Markslöjd. Belysning & Lampor - Golvlampor - Auctionet

GOLVLAMPA med böjd arm, 1900-talets mitt. Belysning & Lampor - Golvlampor -  Auctionet

GOLVLAMPA, Markslöjd, 1900-talets slut. - Bukowskis

Golvlampa, Funkis. - second hand | Myrorna